Zwrot VAT za paliwo

Zwrot VAT za paliwo i nie tylkoZwrot podatku VAT z UE za paliwo dla firm transportowych

90% usług związanych ze zwrotem podatku VAT z zagranicy to usługi transportowe. Jeśli jesteście Państwo właścicielami firmy transportowej i transportujecie towary na terenie Unii Europejskiej lub często podróżujecie za granicę w celach biznesowych, możecie się Państwo starać się o zwrot podatku VAT od paliwa.

Nie należy się bać procedury o zwrot podatku VAT za paliwo.

Pomożemy Państwu przygotować wszystkie niezbędne dokumenty, wypełnimy wniosek o zwrot vat za paliwo, złożymy go, będziemy kontaktować się  i korespondować z polskim i zagranicznym urzędem skarbowym.

Kompleksowa usługa odzyskiwania zwrotu VAT za paliwo

Będąc naszym Klientem nie musicie się Państwo martwić się dodatkowymi pytaniami, koniecznością ewentualnego uzupełniania dokumentacji, czy czasochłonnymi i niespodziewanymi sprawami formalnymi.

Postępowaniem o zwrot podatku VAT za paliwo zajmujemy się kompleksowo. Powierzając nam prowadzenie zwrotu podatku VAT za paliwo i inne wydatki. Klienci oczekują jedynie na ostateczną decyzję ze strony urzędu skarbowego. Naszym zadaniem jest pilnowanie terminów, przygotowanie wyjaśnień do urzędu skarbowego, śledzenie zmian w przepisach, tak by dopilnować wszystkich wymogów formalnych związanych ze zwrotem VAT za paliwo.