Referencje

Mam małą firmę transportową, wcześniej księgowość prowadziłem sam. Kłopotliwe przepisy i pilnowanie terminów w urzędach sprawiły, że nie miałem czasu zająć się zwrotem VAT z UE, dlatego zdecydowałem się na współpracę z Firmą Tax Navigator. Dzięki temu o nic już nie muszę się martwić. Zyskałem spokój i więcej wolnego czasu, biuro jest rzetelne, pracownicy przypominają o terminach, sami przygotowują dokumenty.

Aleksander Ostapiuk

Prowadzę firmę transportową, ale niestety nie znam dobrze języka, podobnie niektórzy kierowcy. Zależało mi, by sprawy zwrotu podatku VAT z UE za paliwo były prowadzone rzetelnie. Panie z biura Tax Navigator wyjaśniły, jak powinna być wystawiona faktura, gdzie można wziąć jedynie paragon. Dowiedziałem się też za co mogę odzyskać VAT w Anglii. Nie mamy już więc problemów, że zwrot VAT z UE nie jest możliwy. Cała obsługa jest bardzo sympatyczna, cierpliwa, zawsze odpowiada na maile, lub telefony.

Janusz Ptak

Z biurem Tax Navigator współpracujemy od dawna i jesteśmy bardzo zadowoleni. Na początku korzystaliśmy z usług księgowo-podatkowych. Następnie rozszerzyliśmy naszą działalność na kraje UE i rozpoczęliśmy współpracę w zakresie zwrotu podatku VAT. Dokumenty są przygotowywane zawsze na czas, poprawnie, pracownicy biura Tax Navigator zawsze służy radą i wsparciem w bieżących sprawach. Zamierzamy kontynuować współpracę w kolejnych latach.

Michał Stański